Paintball je hra, která se praktikuje pomocí střílení ze zbraně. Tato zbraň je však upravená a nejde o klasické náboje, které se do zbraní používají, ale jde o specifický styl zbraně, která má zásobník na kuličky. Ty jsou želatinové, takže jsou sice kulaté a zdají se tvrdé, ale jakmile vystřelíte a někoho zasáhnete, tak kulička praskne a rozstříkne se. Takto zasažený a tím pádem i označený hráč vypadává ze hry.

oheň

Celkově jde o zábavnou a adrenalinovou hru a je to bezkontaktní styl, takže se jedná jenom o to, jestli svou zbraní někoho zasáhnete.

Samozřejmě, že citlivá místa, jakými je obličej, jsou speciálně chráněná. Na obličej se používá dvojité termální sklo, které je zasazené do masky, která je přes celou hlavu. Nemusíte se tak ničeho obávat. Dalším ochranným prvkem je maskáčová kombinéza, která chrání před bolestí a před nárazem kuliček na vaše tělo, takže vás to maximálně štípne. Extrémně citlivým jedincům se maximálně může vytvořit modřina. Ovšem takový je sport a taková je tato zábava. Nese v sobě jistá rizika, která jsou potřebná k tomu, aby to děti bavilo. Proto to také hrají mladiství dospělí od 11 do 19 let. Mladí dospělí už něco vydrží a chtějí si tím dokázat, jak jsou silní a také schopní. Běhají po lese, střílejí a pálí po nepříteli. Pak někoho zasáhnou a vyřadí ze hry a to je úžasný pocit, že jste něco dokázali. Posléze zůstává poslední jedinec, který vyhraje.

Tyto letní dětské tábory jsou pro všechny ratolesti to nejlepší, co mohou zažít.
v Každá hra je však individuálně přizpůsobená věku. Posuzuje se náročnost a připravuje se jim prostředí na míru. Naučíme se zbraní zacházet i začátečníky. Kolektivně se podílíme na zapojení všech účastníků tábora do hry. Nezáleží na tom, jestli jste už někdy hráli a jste naprostými začátečníky nebo už zkušenými hráči. Po chvíli zkoušení to budete umět a během dalších pár minut vás tato hra uchvátí.

kemp

Ani rodiče se nemusejí ničeho obávat, o vaše děti bude dobře postaráno

Ø Samozřejmostí je kvalitní stravování, to připravujeme 5x denně. Nezbytný je také pitný režim, který je u nás neomezený. Vždy je třeba pořádně se posilnit, po skvělém výkonu nebo také před ním, abyste měli sílu do následujících bojů.
Ø Není vůbec snadné zabavit mladé dospělé, takže je potřeba jim vymyslet opravdu zábavu, která je bude bavit.